Nákupní centra – město Pag

Nákupní centra, město Pag

V průběhu letní sezony je nabídka potravin, ovoce, zeleniny a čerstvého pečiva ve většině destinací velmi pestrá. Pokud se nám však naskytne možnost pohodlného nákupu v obchodním centru, tak ji často využijeme. Výhodou jsou volná parkovací místa, někdy nižší ceny a často širší výběr zboží.

V blízkosti města Pag se nachází spíše menší prodejny a jeden větší supermarket. Tato oblast je dobře dostupná turistům ubytovaným u města Pag, v Pagu – Vodice, nebo lokalitě Bošana, sv.Marija a sv.Marko. Také sem často jezdí hosté z letoviska Povljana. Rodinný nákup tak spojí s návštěvou a prohlídkou historického města Pag.

Nejvhodnější doba k nákupu v supermarketu je do 9:00 hodin ráno. V průběhu dne se počet nakupujících zvyšuje. Nenechávejte proto nákup v obchodním centru na podvečerní a večerní dobu. Parkoviště i prodejní prostory bývají přeplněna.

Nákupní centrum LORENCO (Trgovački centar Lorenco)

Trgovački centar Lorenco je zatím jediným z větších nákupních center u města Pag.  Umožňuje však pohodlné nakupování i parkování. Přízemí prodejny nabízí čerstvé pečivo, ovoce a zeleninu, nápoje a dostatečný výběr základních potravin. Také zde nakoupíte hygienické a drogistické zboží. V patře budovy je soustředěno průmyslové zboží, elektro, oděvy, papírnictví, potřeby na pláž a do moře.

Poskytované služby: Prodej potravin, průmyslového zboží a drogerie. U vstupu do prodejny je bankomat Erste. V blízkosti parkoviště je kavárna s venkovním posezením. Úhrada je možná platebními kartami. Parkování je časově omezeno do 23:00 hodiny. V případě nákupu je bez poplatku.

Provozní doba: 

Pondělí až sobota:  7:00 – 21:00 hod., Neděle:  8:00 – 20:00 hod. (červenec, srpen)

V měsících červen, září a ve státní svátek může být otevírací doba zkrácena, nebo omezena.

Telefonní čísla: Pevná linka:  +385 23 611 740

Adresa: Zagrebačka bb., 23250, Pag

Souřadnice (pro manuální zadání do přístroje GPS)

  • 44.4414083, 15.0588529
  • 44° 26.484′, 15° 3.531′
  • 44° 26′ 29.07″, 15° 3′ 31.87″

Poloha ke stažení jako BOD ZÁJMU (soubor ve formátu gpx pro přístroje GPS Garmin)

Webová stránka: Nákupní centrum Lorenco (odkaz na seznamu služeb)

Mohlo by se vám líbit...